Google Maps Yorum

Google maps yorum işletmelerin Google Haritalar platformundaki derecelendirme puanıdır. İşletmeden ürün yada hizmet alan tüketici işletmeler hakkında 1 ile 5 arası yıldız ekler ve yorum yapar. Yeni açılan işletmelerin puanlaması olmadığı için Google Maps Yorum hizmeti sunuyoruz.

Google Maps Yorum Hizmeti Faydaları Nelerdir?

Kişiler daha önce deneyimlediği bilgileri gerekli uygulamalar aracılığı ile internet üzerinde paylaşabilmektedirler. Bu paylaşımlar daha sonra bahsedilen ve google maps yorum yapılan bu yerler konusunda fikir sahibi olarak kendilerine uygun yerleri tercih edebilmektedir. Kişiler yorum yaparken gittikleri yerler hakkında eğlenceli ya da sakin gibi bilgiler verebilmektedir.

Firmaların kendi sitelerinde bahsettikleri genel bilgiler dışında gerçek ve yaşanmış bilgilerin paylaşıldığı bu yorumlar seyahat eden kişilere yol göstermektedir. Güzel bir et yemeği için restoran arayan bir kişi tercih ettiği uygulama üzerinden aramaları yaparak farklı yorumları kendi nazarında değerlendirerek seçim yapabilmektedir.

Google Maps Yorum Hizmetinin Firmalara Faydaları Nelerdir?

Firmalar internet ortamında kendi sitelerini oluşturarak büyük bir kitleye hitap edebilmektedir. Bir kuruluş büyük bir internet tarayıcısı olan Google üzerinde bir profile sahip ise müşterilerinden olumlu olduğu gibi olumsuz yorumlarda alabilmektedirler. Önemli olan bu nokta da olumsuz yorumlardaki şikâyetleri dikkate alarak firmanın kalitesini arttırıp müşteri memnuniyeti sağlanabilmektedir.

Google haritalar yorum hizmeti firmaların önerilme oranını arttırabilmektedir. Haritalar uygulaması üzerinde müşteriler belirli filtreler kullanarak ihtiyaçlarını seçip gereksiz önerilerle zaman kaybetmemektedirler. Kişinin seçmiş olduğu filtrelerde yer alan firmaların müşteri ile paylaştıkları bilgiler tercih edilme sebebi olmaktadır. Bu anlamda bilgilerin doğruluğu çok önemlidir, daha önce ilgili firma ile bir deneyimi olan kişi firmanın belirttiği bilgilerden farklı bir durum ile karşılaştığında olumsuz yorumlara sebebiyet vermektedir. Arama motorlarında kişiler mevcut konumlarına göre uzaklığı ya da yakınlığı seçerek farklı arama kriterleri de oluşturabilmektedir. Firmalarla ilgili detaylı bilgilerin bulunması bu anlamda önemli olmaktadır.

Google maps yorum hizmeti satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Google Maps Yorum” yazısında 6 düşünce

 1. Berat diyor ki:

  Gerçekten helal olsun çok iyi ilgileniyorlar üstüne üstlük çok uygun fiyatlarla bunları yapmaları hela olsun..

 2. Cihangir diyor ki:

  Gerçekten helal olsun çok iyi ilgileniyorlar üstüne üstlük çok uygun fiyatlarla bunları yapmaları hela olsun..

 3. Gamze Demir diyor ki:

  Müşteri destek hizmetleri 7/24 sorularınızı cevaplıyor kurulum öncesi ve sonrası destek hep devam ediyor

 4. Furkan B. diyor ki:

  Müşteri destek hizmetleri 7/24 sorularınızı doğru şekilde cevaplıyor ilgi alaka mükemmel başarılarınızın devamını dilerim.

Yorumlar kapatılmıştır.