Hakkımızda

Dijital mekan olarak sizlere, dijital ortamda ihtiyacınız olan bütün hizmetleri sunuyoruz. İnternetin yaygın hale gelmesi ile birlikte internet üzerinden yapılan işler ve paylaşımlar arttı. Bu artan paylaşım ve işler ne var ki, farklı iş alanları ve farklı ihtiyaçlar ortaya çıktı. İnternet alanında, ihtiyacınız olan farklı gereksinimler olabilir. Markanızı ya da işinizi en doğru ve en etkili şekilde internet üzerinden milyonlarca kişiye ulaştırabilirsiniz. Bu alanda ihtiyaç duymuş olduğunuz her hizmet için bizlere ulaşabilirsiniz. Size sunmuş olduğumuz hizmetler ile markanızı ve sunmuş olduğunuz hizmeti daha kolay insanlara ulaştırabilir ve satışlarınızı arttırabilirsiniz. Yine de Dijital Mekan ile çalışan tüm müşterilerimiz internetteki dijital çağa çok hızlı ayak uydurabilmektedir.

Neden Dijital Mekan?

98%

Başarı Oranı

+310

Mutlu Müşteri

558+

Tamamlanmış Website

Size sunmuş olduğumuz hizmetler kapsamında; markanıza ve sunmuş olduğunuz hizmete göre web siteleri oluşturuyoruz. Markanıza ve hizmetinize göre hazırlanacak olan web siteleri, sektörünüze uygun şekilde hazırlanmaktadır. Mağaza sahibi olabilir ya da elinizde olan ürünlerin satışını yapmak isteyebilirsiniz; bu noktada sizler için oldukça kaliteli ve sorunsuz bir şekilde çalışan e-ticaret siteleri hazırlıyoruz. Bu sayede, satışlarınızı oldukça kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Web tasarımı hizmetimiz ile sahip olmak istediğiniz web sitelerin temasını hazırlıyoruz. Bu sayede, oldukça özgün olan web sitelerine sahip olabilir ve markanızı kurumsal hale getirebilirsiniz.

Dijital mekan olarak, dijital pazarlama çalışmalarınızda da sizin yanınızdayız. Sahip olmuş olduğumuz tecrübeler ve uzman kadromuz ile dijital pazarlama alanında oldukça etkili çalışmalar yapıyoruz. Markanız ve hizmetiniz için gerekli olan dijital pazarlama adımlarını sizin için belirliyor ve etkili bir şekilde çalışmalarımızı yürütüyoruz. Dijital pazarlama alanlarına bağlı olan sosyal medya yönetimleriniz için de sizlere hizmet veriyoruz. Etkili bir sosyal medya yönetim çalışması yaparak, web siteniz ve bütün sosyal medya ağları arasında uyumu sağlıyoruz. Bu sayede, oldukça kurumsal bir yönetim çalışması ile markanıza prestij kazandırıyoruz.

Web siteleriniz için gerekli olan seo çalışmaları için de sizlere ayrı olarak hizmet sağlayarak, web sitelerinizden olumlu bir şekilde faydalanmanıza yardımcı oluyoruz. Seo çalışması için gerekli olan bütün çalışma aşamalarını, titiz bir çalışma ile yapıyoruz. Oldukça yaygın hale gelen mobil uygulama hizmetimiz ile sizlerin hayalinde olan projeleri gerçeğe dönüştürüyoruz. Mobil uygulama için kullanılan bütün sistemler konusunda, uzman olan ekimiz; sizlere istediğiniz şekilde mobil uygulama sunuyor. Dijital Mekan olarak, belirtmiş olduğumuz gibi dijital ortamda ihtiyacınız olan bütün hizmetleri büyük bir titizlik ile sizlere sunuyoruz.