TWİTTER YÖNETİMİ

Twitter yönetimi ile markanızı daha kurumsal bir hale getirebilirsiniz. Twitter, müşterileriniz ile sizin aranızda ciddi bir etkileşimin sağlandığı bir alandır. Bu nedenle de oldukça önemlidir. twitter bir konuyu, bir markayı popüler hale getirme konusunda, oldukça başarılı olan bir sosyal medya ağıdır. Bu nedenle, düzgün bir yönetim ile markanıza oldukça katkı sağlayacak bir alandır. Çoğu kullanıcı, diğer sosyal ağlar yerine, twitter’ı tercih etmektedir. Hitap etmiş olduğunuz hedef kitle, twitter kullanma eğilimindeyse, bu alanı daha çok kullanmanız gerekir. aynı zamanda, twitter da reklam çalışmalarına izin vermektedir. Twitter üzerinden yapılan reklamlar, daha uygun bütçelere sahip olup, daha fazla kişiye ulaşmaktadır.

Twitter Neden Önemlidir?

Twitter, sosyal medya ağları arasında en popüler olan ağlardan biridir. Türkiye’de sosyal medya kullanımı oldukça yüksektir. Aynı zamanda, Dünya çapında internetin yaygın olduğu her yerde sosyal medya kullanımı da yaygındır. Sosyal medya kullanıcılarının yarısından fazlası ise Twitter kullanmaktadır. Bu da, twitter yönetimi için oldukça önemli bir neden sayılabilir. Marka ve işletmeler, twitter ile müşterilerine mesajlar iletmektedir. Aynı zamanda, twitter ile itibar yönetimi de sağlanabilmektedir. Bu nedenle de, insanlar üzerinde markanız ve hizmetiniz ile ilgili olumlu algılar oluşması sağlanır. Twitter yönetimi ile müşterileriniz size iletmek istedikleri mesajları kolaylıkla iletebilir ve siz de bu mesajlara cevap vererek, samimi bir imaj oluşturabilirsiniz. Twitter üzerinden sosyal mesajlar paylaşarak, insanlara karşı itibarlı bir imaj oluşturabilirsiniz. İnsanlar, sizin twitter paylaşımlarınıza bakarak, sizin misyonunuz ve vizyonunuz hakkında bilgi sahibi olabilir. Bu gibi nedenlerden dolayı, twitter oldukça önemlidir.

Twitter Yönetimde Biz Neler Yapıyoruz?

Twitter yönetimi ile markanızı itibarlı bir hale getiriyoruz. Twitter yönetiminde önemli olan adımları sizler için belirleyip, gerekli olan çalışmaları yapıyoruz. Twitter hesabınızın güncel ve dinamik olması için gerekli olan paylaşımları, belli bir düzen ile yapıyoruz. Twitter hesabınıza gelen yorumları, mesajları takip ediyor, olumsuz bir durum ile karşılamamız için gerekli olan tedbirleri alıyoruz. Twitter platformu içinde etkili olacak olan paylaşımları yaparak, twitter’da etkili bir profile sahip olmanız için çalışma yapıyoruz.