İNSTAGRAM YÖNETİMİ

İnstagram yönetimi, markanız ve işiniz için önemli olan çalışmalardan biridir. İnstagram, bir markanın kolaylıkla popüler hale gelmesi ve hizmetinizin insanlara ulaşması açısından oldukça avantajlıdır. Bu nedenle de, instagram yönetimi çalışmasında oldukça dikkatli olunması gerekilir. İnstagram yönetimi, gönderilerin ve profilin düzenlenmesi ile reklamları olarak iki koldan yönetilmelidir. İnstagram gönderileri ve gönderilerde yer alan içerikler, özel olarak hazırlanmalı, aynı zamanda da markanızı ve hizmetinizi yansıtmalıdır. Facebook’a bağlı olarak faaliyet gösteren İnstagram sosyal medya platformu, sosyal medya ağlarından en sık ziyaret edilen platformlarından biridir. Bu nedenle de, yapılan çalışmaların, milyonlarca insana ulaşması, bu alan ile oldukça kolay bir şekilde yapılabilmektedir.

İnstagram Yönetiminin Önemi

İnsanlar, sosyal medyada oldukça zaman geçirmektedir. Bu sosyal medya ağlarından biri olan İnstagram, sık kullanılan platformlardan biridir. İnstagram yönetimi oldukça önemlidir. Çünkü bir insan bir hizmeti duyduğunda ya da markayı duyduğunda; ilk olarak o markanın sosyal medya hesabına bakma eğilimindedir. Bu hesapta genellikle İnstagram olmaktadır. İnsanlar, İnstagram hesabınıza bakarak, markanız ve sizin hakkınızda bilgi sahibi olabilmektedir. Bu nedenle de, instagram hesabınızın oldukça dikkatli bir şekilde yönetilmesi ve kurumsal olması gerekir. Bir düşünün; bir markanın İnstagram hesabı bakımsız ve kötü yönetiliyorsa, o markaya güveniniz azalmaz mı? Çoğu insan bu eğilimdedir. Bu durumda, İnstagramın yönetiminin sağlanması gerektiğini ve İnstagramın insanlar üzerinde nasıl bir etkiye sahip olduğunu gösterir. Eğer kaliteli bir marka imajı yaratmak istiyorsanız; İnstagram yönetiminizde size yardımcı olabiliriz.

İnstagram Yönetiminde Ne Yapıyoruz?

İnstagram yönetimi çalışmalarımızda, oldukça dikkatli bir çalışma ile sizlere hizmet veriyor ve İnstagram hesabınızı büyütüyoruz. İnstagram üzerinden yapılacak olan paylaşımlarınız için belli bir plan oluşturuyoruz. Oluşturmuş olduğumuz bu plan ile birlikte sosyal medyanızı düzenli bir şekilde yönetiyoruz. Yapılacak olan paylaşımlar, hikâye paylaşımları gibi içerikleri sizlere biz sağlıyoruz. İnstagram sayfasında kurulması gerekilen belli bir konsept oluşturuyor ve bu şekilde markanızı kurumsallaştırıyoruz. İnstagram üzerinden verilecek olan reklamlar için ayrı bir çalışma yaparak, belli stratejiler üzerinden reklam çalışmalarını yürütüyoruz.