FACEBOOK YÖNETİMİ

Facebook yönetimi, oldukça dikkatli yürütülmesi gerekilen bir çalışmadır. Facebook, aylık olarak 2 milyar insanın kullanım sağladığı bir sosyal medya platformudur. Facebook üzerinden kolaylıkla bir gündem yaratılabilir ve topluluk oluşturulabilir. İnsanlar, oldukça yaygın bir şekilde kullanım sağlayarak, paylaşımlar yapıyor ve yeni şeyler öğreniyor. Oldukça yoğun bir kullanım alanına sahip olduğu için bu platform üzerinde yapılan çalışmalarda, oldukça hızlı ve kolay bir şekilde yayılıyor. Durum bu olunca da, markalar ve işletmeler bu alanda etkili çalışmalar yapabileceklerini fark etti ve kullanmaya başladı. Facebook yöneticileri de, marka ve işletmelerin etkili çalışmalarını insanlara duyurabilmesi için birçok kolaylık sağlamaya başladı. Bizler bu konuda gerekli olan bütün püf noktalar ile sizlere yardımcı oluyor ve facebook üzerinden etkili olarak ilerlemenize yardımcı oluyoruz.

Facebook Reklamları

Facebook için gerekli olan çalışmalardan biri de, facebook reklamlarıdır. Facebook yönetimi çalışmalarında etkili sonuçların alınabilmesi ve sayfanızın kolaylıkla büyümesi için facebook reklam çalışmalarının da yapılması gerekir. Facebook reklamları, bazı kurallar çerçevesinde hazırlanmakta ve belirlemiş olduğunuz kitlelere gösterilmektedir. Facebook reklamlarının, bazı kurallara sahip olmasının nedeni ise; insanlara gösterilecek olan reklamların kaliteli olmasıdır. Facebook yöneticileri, facebook üzerinden yayınlanan reklamların kaliteli olabilmesi ve görüntü kirliliği olmaması için bu kuralları koymaktadır. Facebook reklamları, oldukça uygun bütçeler ile verilebilir. Oldukça uygun olan bütçeler ile kolaylıkla binlerce insana, tek tık ile ulaşabilirsiniz.

Facebook Reklamları İçin Ne Yapıyoruz?

Bizler, Facebook reklam kurallarını biliyor ve vermek istediğiniz reklamları bu kurallara göre hazırlıyoruz. Bu kurallar oldukça önemlidir. Hem sizin reklamlardan olumlu geri dönüş almanız için hem de vereceğiniz reklamın Facebook tarafından onaylanması için bu kurallara uyulması gerekilir. Aynı zamanda, sizin sektörünüze uygun olan reklam çalışmalarını yapıyoruz. Yayınlanacak olan reklamın türünü, sektörlere göre ayarlıyoruz. Facebook üzerinden yapılacak olan paylaşımları, yine sizin hedef kitlenize hitap edecek şekilde ayarlıyoruz. Bu sayede, hem sayfanıza ilgi artacak hem de hizmetinize olan talep artacaktır. Facebook yönetimi çalışmasını en ince detayı ile yapıyoruz. Bu sayede, facebook’un etkili olan yüzü sayesinde, işleriniz büyüyecek ve markanız bilinir hale gelecektir.